تورهای نوروزیکمی صبر کنید...

سفرهای نوروزی با تور نوروز

نوروز یکی از رویدادهای ایرانیان در سراسر جهان است که فرصت بسیار مناسبی هم برای سفر خواهد بود. بسیاری از توریست های ایرانی، در بازه زمانی تعطیلات نوروز سفر به مقاصد متعددی را انتخاب می‌کنند. چرا که این تعطیلات به مدت 2هفته یعنی 14روز بوده و از این رو برای سفر به کشورهای خارجی و انتخاب تور خارجی مناسب است. 

تور نوروز به شما این امکان را می‌دهد که از مقاصد گردشگری بسیار متنوعی دیدن کنید و در کنار تفریحات مفرهی که دارید، مدت زمانی را به استراحت و ریلکسیش بپردازید. قطعا استراحت و رفرش شدن، یکی از اهداف مهم گردشگران نوروزی می باشد. همان‌طور که می‌دانید تعطیلات نوروز از 29 اسفند یعنی آخرین روز سال جاری شروع می‌شود و تا 13 فروردین که در واقع شروع سال جدید شمسی است، ادامه دارد. این مدت زمان را برای انتخاب تور نوروز 1403 از دست ندهید و لیست قیمت پکیج‌های نوروز را مشاهده نمایید.

نکاتی درباره انتخاب تور نوروز

اگر می‌خواهید تور نوروز خارجی را برای سفر در تعطیلات انتخاب نمایید، بهتر است به نکات مهمی که در ادامه بیان خواهد شد، توجه لازم را داشته باشید تا شعار مهروگشت را با عمق وجودتان احساس کنید. ما در مهروگشت یک شعار مهم داریم و آن "تجربه رویایی‌ترین سفرها با مهروگشت آریایی" می‌باشد. تیم حرفه‌ای مهروگشت، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ است تا رویایی‌ترین سفرها را برای مسافران و گردشگران خود به ارمغان آورد.

بررسی قیمت تور نوروز

به طور کلی، آنچه که بسیار تاثیرگذار در قیمت تور باشد عوامل گوناگونی خواهد بود. عواملی همچون زمان سفر، طول مدت سفر، هتلی که انتخاب کرده‌اید، خدمات ارائه شده روی تور و بسیاری از عوامل دیگر نیز می‌تواند قیمت تور نوروز را برای شما تغییر دهد. البته این عوامل تنها برای قیمت تور تعطیلات نوروز نبوده و برای هر زمانی که شما قصد سفر داشته باشید هم تاثیرگذار است.

زمان مناسب برای خرید یا رزرو تور نوروز

بهترین زمان برای رزرو تورهای خارجی به مقصدی که برای سفر انتخاب کرده‌اید نیز بستگی دارد. اگر به دنبال این هستید که بدانید زمان مناسب برای خرید یا رزرو تور نوروز چه موقعی خواهد بود، ابتدا از خود بپرسید که کدام کشور را گذراندن تعطیلات نوروز انتخاب می‌کنید. مقصد شما از نکات مهمی است که برای اخذ ویزا مهم خواهد بود. البته همه کشورها برای ورود به عنوان توریست، نیاز به اخذ ویزا ندارند و باز هم این موضوع نمی‌تواند ملاک قرار گیرد تا زمان رزرو تور برای تعطیلات نوروز را بدانید. اما پیشنهاد می‌کنیم که برای اخذ ویزا به کشوری که برای سفر انتخاب کرده‌اید توجه داشته باشید.

عوامل زیادی برای در نظر گرفتن بهترین زمان خرید تور وجود دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:
 • مقصد مورد نظر
 • هتل مورد نظر
 • تعداد پذیرش هتل
 • پروازهای ارائه شده از سوی ایرلاین‌های هواپیمایی
 • ترنسفر داخلی برای تورهای ترکیبی خارجی

خدمات تور نوروز 1403 مهروگشت آریایی

هر تور مسافرتی که انتخاب می‌کنید، شامل خدماتی خواهد شد که در قیمت تور هم تاثیرگذار است. همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم، خدمات تور نوروز هم یکی از اصلی‌ترین عوامل در نوسانات قیمت تورها می‌باشد.

مهمترین خدمات تور نوروز ارائه شده در مهروگشت آریایی عبارتند از:

 1. اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره با صبحانه
 2. پرواز رفت و برگشت بین‌المللی
 3. ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر داخلی (بین شهری) برای تورهای ترکیبی که با توجه به مقصد مورد نظر شما، با قطار، اتوبوس و هواپیما انجام می‌شود، طبق برنامه تور
 4. گشت‌ها و بازدیدها از جاذبه‎‌های گردشگری هر کشور
 5. راهنمای فارسی زبان از تهران و یا بعد از رسیدن به مقصد
 6. راهنمای محلی در گشت‌های‌ مقصد برای معرفی مکان‌های دیدنی
 7. اخذ ویزا
 8. بیمه مسافرتی بین‌المللی حوادث و خدمات درمانی در مدت زمان تور
 9. خدمات تشریفات فرودگاهی (CIP)

لیست قیمت تورهای نوروزی 1403

دسته‌بندی