تور پوکت سنگاپور؛ آرامش محض را با این تور تجربه کنید!

شهرهای پوکت و سنگاپور در چند سال اخیر به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های تورهای گردشگری ترکیبی تبدیل شده‌ است. در حال حاضر تورهای زیادی برای پوکت و سنگاپور برگزار می‌شوند که می‌توانید همین حالا برای شرکت در آن‌ها اقدام کنید. از جمله برخی از جاذبه‌های تور پوکت سنگاپور که پیشنهاد می‌کنیم، آن‌ها را بازدید کنید، می‌توان به جزایر فی فی، جیمزباند، مایا، فانگ نگا، مجسمه بودای بزرگ و شهر قدیمی پوکت اشاره کرد. شما می‌توانید با خدمات موسسه مهروگشت آریایی، برای خرید تور پوکت سنگاپور با قیمت مناسب اقدام کنید.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور

تور پوکت سنگاپور؛ آرامشی که به آن نیاز دارید

سنگاپور در چند دهه اخیر پیشرفت‌های زیادی کرده و به یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای آسیایی تبدیل شده است. در حال حاضر نیز افراد زیادی به دنبال گردشگری در این شهر هستند. پوکت به عنوان یکی از توریستی‌ترین شهرهای سنگاپور شناخته می‌شود و می‌توانید با خرید یک تور خوب، یک سفر خاطره‌انگیز و آرامش‌بخش را در پوکت تجربه کنید.

جاذبه‌های پوکت سنگاپور برای سفر چیست؟

اگر به دنبال سفر با تور پوکت سنگاپور هستید، پیشنهاد می‌کنیم کمی درباره جاذبه‌های پوکت بدانید. به طور کلی، می‌توان گفت که پوکت دارای جزایر و سواحل توریستی زیادی است که هرکدام می‌توانند به نوبه خود شما را جذب کنند.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور با مهروگشت آریایی

از جمله جاذبه‌های تور پوکت سنگاپور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جزایر فی فی
  • جزیره جیمزباند
  • خلیج مایا
  • خلیج فانگ نگا
  • مجسمه بودای بزرگ
  • خلیج محبوب چالونگ
  • شهری قدیمی پوکت (در داخل شهر)
  • پارک آنو فانگ نگا
  • معبد چالونگ

جزایر فی فی یا کوه فی فی (Phi Phi Island)

زیبایی‌های پوکت از آب‌های زمردی دریای آندامان، صخره‌های آهکی پوشیده از جنگل جزایر فی فی تایلند با شکوه بالا می‌روند و جای خود را به سواحل ماسه‌ای سفید و جنگل‌های سرسبز در داخل کشور می‌دهند. در این جزیره، قایق‌هایی وجود دارند که برای گردشگری و گشت‌و‌گذار در میان جزایر فی فی می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور آژانس مهروگشت آریایی

جزیره جیمزباند (James Bond Island) یا کوه خائو فینگ کان (Khao Phing Kan)

ایفای نقش در فیلم جیمزباند مردی با تفنگ طلایی در سال 1974 باعث شد تا کوه فینگ کان به جیمزباند تغییر نام بدهد. جزایر مرتفع سنگ آهکی کوه خائو فینگ کان و جزیره 66 فوتی (20 متری) تاپو به عنوان یکی از محبوب‌ترین و زیباترین گزینه‌های گردشگری در تور پوکت سنگاپور شناخته می‌شود. مطمئن باشید که زیبایی‌های این جزیره شما را مبهوت خود خواهد کرد.

خلیج مایا یا ساحل مایا (MAYA Beach Club Phuket)

خلیج خیره کننده مایا (ساحل مایا) پس از فیلم‌برداری فیلم The Beach در سال 2000 در آن به یکی از جاذبه‌های گردشگری اصلی تور پوکت سنگاپور تبدیل شد. این جزیره در میان جزایر فی فی تایلند، در سواحل کرابی و در سرزمین اصلی پوکت واقع شده است و با ساحل زیبای شنی سفید خود که از سه طرف توسط صخره‌های آهکی محافظت شده است، متمایز است. در واقع چندین ساحل در اینجا وجود دارد، اما اکثر آنها کوچک هستند و برخی فقط در جزر و مد وجود دارند.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور

ساحل اصلی خلیج مایا، جایی که بیشتر قایق‌ها مسافران را به ساحل می‌فرستند، به طول 200 متر از ماسه سفید ابریشمی است. اطراف آن را آب‌های شفاف پر از مرجان‌های رنگارنگ و فراوانی ماهی‌های عجیب و غریب احاطه کرده که آن را به پناهگاهی مطلق برای غواصی‌ها تبدیل کرده است.

محبوبیت خلیج مایا در چند سال اخیر بسیار بیشتر شده است و در حال حاضر، افراد زیادی به دنبال خرید تور پوکت سنگاپور و بازدید از این خلیج هستند. در اطراف این خلیج، قایق‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید برای گردشگری اطراف مایا به سراغ آن‌ها بروید. 

خلیج فانگ نگا (Ao Phang Nga)

خلیج فانگ نگا (Ao Phang Nga) در تایلند با صخره‌های سنگ آهکی که از دریای سبز زمردی بیرون زده‌اند، به دلیل زیبایی طبیعی خود در سراسر جهان مشهور است. بسیاری از بازدیدکنندگان تایلند در مسیر رسیدن به نقاط توریستی محبوب مانند پوکت و کرابی خود را در حال عبور از خلیج می‌بینند، اما این مکان سزاوار زمان اکتشاف اختصاصی خود است.

بودای بزرگ (Leshan Giant Buddha)

بودای بزرگ، پوکت در کشور تایلند را به سختی از دست داد. این مجسمه غول‌پیکر 148 فوتی (45 متری) که بر روی بخشی از جنگل بارانی بکر در تپه Khao Nakkerd در ارتفاعات پوکت ساخته شده است، یکی از برجسته‌ترین مکان‌های دیدنی پوکت به شمار می‌رود که به راحتی از اکثر نقاط جنوب قابل مشاهده است. از پایه مجسمه، بازدیدکنندگان از مناظر پانوراما از خلیج چالونگ و شهر پوکت لذت می‌برند.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور مهروگشت آریایی

خلیج چالونگ

خلیج چالونگ در کنار جزیره راچا و جزیره مرجانی قرار دارد و یکی از شلوغ‌ترین بنادر قایق‌های تور پوکت است. اما این منطقه بیشتر از اسکله 1640 فوتی (500 متری) است. چالونگ محل معبد وات چالونگ، خلیج چالونگ است. در این منطقه، آیتم‌های گردشگری و اقامتگاه‌های زیادی وجود دارند که برای اقامت و کسب آرامش در خلیج چالونگ، به آن‌ها سر بزنید.

شهر قدیمی پوکت (Phuket City)

سواحل و جزایر پوکت به قدری جذاب هستند که معمولا شهر قدیمی پوکت در میان آن‌ها گم می‌شود و کسی که برای توریسم به پوکت سفر می‌کند، یادش می‌رود که سری به این جاذبه توریستی جذاب بزند. در شهر قدیمی پوکت مجموعه‌ای از معماری قرن نوزدهمی و عکس‌های فوق‌العاده را مشاهده خواهید کرد. پیشنهاد می‌کنیم اگر تور پوکت سنگاپور را خریداری کردید، حتما به شهر قدیمی پوکت نیز سر بزنید.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور

پارک ملی آئو فانگ نگا (Ao Phang Nga National Park)

پارک ملی دریایی حفاظت‌شده آئو فانگ نگا که به‌خاطر صخره‌های آهکی که از دریای فیروزه‌ای آندامان بیرون می‌آیند، شهرت دارد. این پارک ملی دارای آیتم‌های ورزشی زیادی است و بسیاری از مسابقات در سنگاپور، در این پارک محبوب برگزار می‌شوند. شما نیز می‌توانید برای تجربه متفاوتی از ورزشی و آرامش، به این پارک توریستی و ورزشی مراجعه کنید.

معبد وات چالونگ (Chaithararam Temple - Wat Chalong)

معبد وات چالونگ به عنوان مهم‌ترین معبد بودایی پوکت شناخته می‌شود و روزانه صدها بازدیدکننده را به خود جذب می‌کند. اگر به نگاره‌ها و نقاشی‌های معبد چالونگ نگاه کنید، متوجه شدت علاقه‌مندی و جنب و جوش بودایی خواهید شد.

کیپ Promthep (Laem Phromthep)

کیپ (Laem Phromthep) جنوبی‌ترین نقطه پوکت است که در دریای آندامان قرار دارد و با فانوس دریایی و زیارتگاه فیل‌ها شناخته می‌شود. مناظر وسیع بر فراز آب‌های درخشان، جزایر ناهموار، قایق‌های بادبانی، نخل‌های قندی و شاید حتی یک یا دو پاراگلایدر، می‌توانند شما را جذب کنند.

تور پوکت سنگاپور | رزرو بهترین تورهای ترکیبی تایلند سنگاپور از آژانس مسافرتی مهروگشت آریایی

آژانس مهروگشت آریایی؛ ارائه دهند انواع تور سنگاپور با قیمت مناسب

اگر به دنبال یک سفر خاطره‌انگیز و آرامش‌بخش هستید، تور پوکت سنگاپور می‌تواند گزینه‌ای عالی برایتان باشد. با خرید تور و سفر به این کشور، از جاذبه‌های گردشگری زیادی مانند معبد چالونگ و خلیج مایا بازدید خواهید کرد که هرکدام در نوع خود منحصربه‌فرد هستند. ما در آژانس مهروگشت آریایی امکان خرید تور پوکت سنگاپور را برای شما فراهم کرده‌ایم. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل نیز می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول تور پوکت سنگاپور

آیا تور پوکت سنگاپور مقرون به صرفه است؟ هزینه این تور از بسیاری از تورهای اروپایی کمتر است.

مهم‌ترین نکته در خرید تور پوکت سنگاپور چیست؟ پیشنهاد می‌کنیم به دو نکته مهم یعنی نوع هتل و مدت زمان اقامت بیشترین توجه را داشته باشید.

آیا تور پوکت سنگاپور جاذبه طبیعی دارد؟ بله. این شهر مملو از جاذبه‌های طبیعی و ساحل‌های منحصر به فرد است.

 دانلود پکیج های نوروزی

لیست قیمت تورهای خارجی مهروگشت آریایی